Podcasty plné inspirace pro Vaše podnikání!

Pokud ještě neodebíráte náš nový podcast 5reasons, mohly Vám uniknout novinky a inspirace pro Váš růst. Za poslední měsíc jsme se setkali s několika zajímavými hosty.

Už jste slyšeli nejnovější podcasty s Petrem Benou, místopředsedou představenstva Alzy, Petra Jákla, slavným režisérem a producentem filmů, o kterých slyšeli i v Hollywoodu nebo Reyem Korantengem, moderátorem hlavních zpráv na Nově? Tito zajímaví hosté přinesli do našeho podcastu nejen své osobní příběhy, ale i hluboké reflexe a zamyšlení nad různými oblastmi jejich působení, ať už jde o média, filmový průmysl či svět online obchodování.

5reasons je podcast, který se zaměřuje na marketing, byznys a inovace. V každém díle se Vámi podělíme o 5 důvodů, proč byste měli sledovat určitý trend, používat konkrétní nástroj nebo se zaměřit na určitou oblast. Naším cílem je přinést Vám praktické rady a nápady, které Vám pomohou růst a dosáhnout úspěchu ve Vašem podnikání.

Zeptáme se za Vás!
Úspěšných, vlivných a slavných. Normálně a narovinu, žádná tajemství, jen pětihvězdičková inspirace

MĚSÍČNÍ PODCASTOVÝ PŘEHLED

V tomto podcastovém dílu nám Petr Bena, místopředseda představenstva Alzy, odhalí podrobnosti o vzestupu Alzy z garáže na giganta ecommerce. Probereme, jak se Alza dostala tam, kde je dnes, a jakými výzvami se musela vyrovnat. Zajímavé informace nám přinese i o logistice, marketingových strategiích a plánech do budoucna.

Petr Jákl, úspěšný režisér a producent, přinesl ve svém díle vzrušující příběh své cesty do Hollywoodu. Zjistíme, jak točil náročné filmy jako „Kajínek“ a „Jan Žižka“, a jak se shánějí peníze pro takové projekty. Prozkoumáme jeho zkušenosti s prací s velkými hvězdami a diskutujeme o jeho osobním růstu a pevné vůli.

Díl s Reyem Korantengem je plný fascinujících pohledů a zajímavých témat. Rey Koranteng, hlas, který každý den zasáhne stovky tisíc Čechů, nám představí svůj poutavý příběh. Diskutujeme o jeho dlouholeté kariéře na Nově, od samých počátků až po přípravu na prezidentské debaty. Poodhalíme i tajemství za scénou – jaké jsou rutiny před moderováním a jak Rey zvládá trému. Nezapomeneme se dotknout ani témat dezinformací a mediálního světa.

Nezapomeňte si poslechnout tyto podcasty na našem webu www.5reasons.cz nebo na našem YouTube kanálu, abyste získali všechny užitečné informace.
Sledujte nás. Zeptáme se za Vás. Úspěšných, vlivných a slavných. Normálně a narovinu, žádná tajemství, jen pětihvězdičková inspirace a nezapomeňte, pokud si se svým marketingem nevíte rady, jsme tu pro vás, ať už jde o strategii dlouhodobou nebo bleskovou.