FAQ

Kolik stojí vaše služby?

Nehrajeme na ceník. Ke každé zakázce totiž přistupujeme individuálně a vše přizpůsobujeme klientovi přímo na míru. Společně si nastavíme jasný plán, podle kterého budeme postupovat a jednotlivé kroky naceníme na měsíční bázi.

V čem jste jiní než agentury?

Nemáme klasické zaměstnance, které potřebujeme zaplatit, ani náctileté praktikanty, kteří se na vaší kampani budou učit. Stojí za námi tým zkušených specialistů, ze kterého vždy vybereme ty správné lidi, kteří se budou starat o váš projekt. U nás navíc nejste jen řadový klient, u nás jste hlavně partnerem. A partnerovi přece odpovídáte hned a stejně rychle řešíte jeho případné problémy.

Chci spolupracovat, jak začneme?

Nejprve vás budeme chtít poznat. Vás i váš projekt. Zásadní jsou pro nás společné hodnoty, takže začneme třeba schůzkou u kafe, popovídáme si o vašem byznysu a poté můžete očekávat náš prvotní návrh řešení, který společně dotáhneme do funkční spolupráce.

Jak bude probíhat spolupráce?

Chcete nakopnout e-shop? Dostat se do povědomí lidí? Vybudovat brand? Nejprve se musíme poznat a zjistit, kde vám můžeme pomoct. Potom vám navrhneme řešení, ať už půjde o dílčí kampaň či komplexní marketing. A pak už se pustíme do práce a vy si jen počkáte na výsledky.

Kdo se mnou bude komunikovat?

Komunikovat s vámi bude vždy 1 člověk, který bude mít váš projekt na starost. Ten se postará o předání veškerých informací směrem do týmu specialistů na jednotlivé marketingové oblasti.

Co když zatím nemám velký rozpočet?

Na začátku nikdo neměl velký rozpočet. Důležitější jsou pro nás společně hodnoty a potenciál dotáhnout to spolu daleko. Nebojte se ozvat, každý nápad může být geniální a my z něj dokážeme dostat maximum.

Chci jen poradit, je to možné?

Samozřejmě, víc hlav, víc ví. Spojíme se a společně si projdeme všechny problémy, rozebereme je a zkusíme vymyslet řešení.

O jaké brandy a firmy pečujete?

Baví nás psát příběhy malých firem i vylepšovat byznys středně velkým společnostem. Jste lokální nadšenci? Máte zajímavý nápad a chcete jej dostat k co nejvíce lidem? Sem s tím, rádi na to mrkneme.

Máme specifický byznys, děláte řešení na míru?

Přesně to máme nejradši. Když se spojí zajímavý nápad s nadšením a know-how, výsledky mohou být úžasné. Největší množství projektů, o které jsme se starali, měly velkou vizi a my ji přenesli do reality.

Postaráme se o Tvůj Brand

A nezáleží, jestli teprve dělá první krůčky, nebo funguje už řadu let. Děláme hlavně online marketing, ale s prezentací vám pomůžeme i kdekoli jinde. Máme spoustu zkušeností a tým plný kreativních lidí, pro které je dobře odvedená práce tou nejlepší vizitkou.

Máte e-shop a potřebujete více objednávek? Chcete být vidět víc než vaše konkurence? Chybí vám nápad, jak nabídnout zákazníkům něco lepšího než ostatní? Pomůžeme vám. Začít můžeme třeba konzultací, kde se více poznáme.

Hledáte parťáka pro svůj marketing? U nás jste správně. Ozvěte se nám a můžeme se na to společně podívat. A výsledek rozhodně bude stát za to.